Ako veľmi sa rozohreje udiareň Borniak UWD-150?

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na elektrickú udiareň Borniak UWD-150. Ako veľmi je pri plnom vyťažení rozpálený vonkajší plášť udiarne? Musia sa pri používaní udiarne používať nejaké ochranné prostriedky (rukavice a pod.)?
06.12.2018 Vít K.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Elektrická udiareň Borniak UWD-150 je vybavená vykurovacou špirálou s príkonom 1 400 W a generátorom dymu s výhrevným telieskom s príkonom 115 W. Vďaka tomu je možné dosiahnuť v udiarni prevádzkovú teplotu až 150 ° C.

Hoci je možné vyvinúť v udiarni naozaj veľmi vysokú teplotu, vonkajší plášť nie je vôbec rozpálený a ako môžete vidieť na fotkách, v zime sa na povrchu udiarne udrží aj napadaný sneh. V prípade, že budete mať o spomínanú udiareň Borniak UWD-150 naďalej záujem alebo keby ste sa chcel opýtať na niečo iné, neváhajte a obráťte sa na nás.

Volať môžete na našu zákaznícku linku, prípadne môžete využiť kontaktný online formulár na našich webových stránkach alebo nás môžete navštíviť v našej kamennej predajni Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy), kde sa vám bude venovať jeden z našich technických poradcov.