AKO SÚ IZOLOVANÉ ELEKTRICKÉ UDIARNE BORNIAK?

Dobrý deň, sú plechové udiarne s generátorom dymu jednoplášťové, alebo sú plášte izolované?
15.09.2022 Jan M.

Naša odpoveď:

udiareň borniak

Dobrý deň, všetky udiarne Borniak sú dvojplášťové s vnútornou izoláciou. Či už si vyberiete pozinkovaný alebo nerezový variant udiarne, tak vnútorná časť bude vždy vyrobená z nerezu. K izolácii teploty ďalej prispieva tesnenie na dverách udiarne a magnetická poistka, ktorá drží dvere udiarne pevne zatvorené. Pre ešte lepšiu izoláciu sú steny udiarne vyplnené PUR penou.  

udiareň borniak

Výrobca Borniak ponúka elektrické udiarne v dvoch veľkostiach. Do tej menšej s objemom 70 litrov sa Vám zmestí cca 10 kg mäsa, do tej väčšej s objemom 150 litrov sa zmestí až 20 kg mäsa. Udiarne sú navyše na údenie kompletne vybavené.

Čo je súčasťou balenia elektrickej udiarne Borniak?

  • háčiky na údenie
  • tyče na zavesenie údeného mäsa
  • rošt na údenie   

udiareň borniak

Pokiaľ sa chystáte údiť studeným dymom, odporúčame k udiarni ešte dokúpiť ochladzovač dymu. Ochladzovač funguje tak, že predĺži cestu dymu do udiarne. Pre čo najväčší efekt ho umiestnite, čo najďalej od udiarne, aby cesta dymu bola dlhšia. Čím dlhšia cesta k udiarni bude, tým sa dym viac ochladí okolitou teplotou. V horúcich letných dňoch Vás však ani tento doplnok k udiarni nezachráni, takže údenie studeným dymom budete musieť odložiť na chladnejšie ročné obdobie.

V prípade, že budete mať ďalšie otázky ohľadom udiarní alebo Vás bude zaujímať čokoľvek ohľadom grilovania, neváhajte a obráťte sa na nás. Môžete volať na našu zákaznícku linku, ďalej je Vám na našich webových stránkach k dispozícii kontaktný online formulár alebo sa za nami môžete vydať do našej kamennej predajne s grilmi a udiarňami Vladeko v Tachloviciach. Tu sa môžete s prípadnými otázkami obrátiť na jedného z našich technických poradcov.

1-jak-jsou-izolovane-udirny-borniak
2-jak-jsou-izolovane-udirny-borniak
3-jak-jsou-izolovane-udirny-borniak

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít