Ako sa nastavuje prevádzková teplota na udiarni Bradley Smoker 4?

Dobrý deň, mal by som záujem o elektrickú udiareň Bradley Smoker 4. Môžete mi povedať, ako funguje generátor dymu? Je možné na ňom nastaviť presnú hodnotu prevádzkovej teploty alebo len približnú? Ďakujem za vašu odpoveď.
01.12.2018 Radim T.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Nastavenie prevádzkovej teploty v udiarni Bradley Smoker 4 sa vykonáva na displeji ovládacieho panela pri generátore dymu. Na displeji si môžete nastaviť presnú výšku prevádzkovej teploty, a to ako v stupňoch Celzia, tak v stupňoch Fahrenheita. Displej ukazuje nielen hodnotu vami nastavenej teploty, ale zobrazuje aj skutočnú aktuálnu teplotu. To sa hodí, zvlášť keď údite v extrémne horúcom alebo naopak studenom počasí.

V prípade, že budete mať o digitálnu udiareň naďalej záujem alebo keby ste mal nejaké ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Osloviť nás môžete napríklad prostredníctvom našej zákazníckej linky, ďalej môžete využiť kontaktný online formulár na našich webových stránkach alebo sa za nami môžete vybrať do našej kamennej predajne Vladeko v Tachloviciach, kde si môžete udiareň prezrieť na vlastné oči a vaše prípadné otázky zodpovie jeden z našich odborných poradcov.