Ako dlho vydrží jeden balíček štiepok na údenie Borniak?

Dobrý deň, na vašich stránkach som našiel pekné udiarne Borniak, ale chcel by som si najskôr overiť, na koľko vyjde ich prevádzka. Môžete mi povedať, na koľko údení vystačí jeden balíček drevených štiepok Borniak? Ďakujem za odpoveď.
07.12.2018 Pavel D.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Digitálna elektrická udiareň Borniak a analógové udiarne Borniak sú vybavené generátorom dymu s vykurovacou špirálou a zásobníkom na 2 litre štiepok na údenie.

Udiarne Borniak, bez ohľadu na to o aký typ ide, majú spotrebu zhruba ¼ litra štiepok na údenie za hodinu, takže jeden dvojlitrový balíček vám vydrží približne 8 hodín. Čo je dosť dlhá doba na to, aby ste vyudili ryby, klobásy, salámy i kusy mäsa. Jeden dvojlitrový balíček stojí 3,99 € (jelša, breza, dub, buk) alebo 4,99 € (jablko, slivka, čerešňa).

V prípade, že budete mať o domáce elektrické udiarne naďalej záujem, alebo keby ste sa chcel opýtať na niečo iné, neváhajte a obráťte sa na nás. Svoje otázky nám môžete zasielať prostredníctvom nášho kontaktného online formulára, osloviť nás môžete aj prostredníctvom našej zákazníckej linky alebo nás môžete prísť navštíviť do nášho kamenného obchodu Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97, kde si môžete udiarne Borniak prezrieť na vlastné oči a na vaše prípadné otázky ochotne odpovie jeden z našich odborných poradcov.

Domáce elektrické udiarne Borniak nájdete nielen v našej tachlovickej predajni Vladeko, ale aj v našej druhej pobočke - v kamennej predajni GrilyKrby.cz, ktorú nájdete na zvýšenom prízemí nákupného centra Galéria Harfa v Prahe (blízko stanice metra Českomoravská). Aj tu si môžete prezrieť udiarne na vlastné oči a bude vám k dispozícii odborný poradca, ktorý vám so všetkým pomôže.

udene-makrely-v-udiarni-borniak
doplnovanie-stiepky-do-udiarne
komin-elektricke-udiarne
ovladaci-panel-elektricke-udiarne
udeniny-a-ryby-v-udiarni-borniak