AKÁ PLYNOVÁ BOMBA SA ZMESTÍ DO GRILU CAMPINGAZ 2 SERIES CLASSIC LX VARIO?

Dobrý deň, mal by som záujem o váš plynový gril Campingaz 2 Series Classic LX Vario, ale najprv by som sa chcel opýtať, či sa do poličky pod grilom zmestí päťkilová, prípadne aj desaťkilová plynová fľaša. Ďakujem za odpoveď.
13.01.2023 Bohumil N.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Na základe nej sme urobili pokus a do grilu sme sa pokúsili umiestniť všetky plynové bomby z našej ponuky (malá a veľká obyčajná plynová bomba, malá a veľká kompozitná plynová bomba). 

plynovy gril campingaz

Výsledky sú takéto: do plynového grilu Campingaz 2 Series LX Vario sa zmestí malá kompozitná plynová bomba (7,5 kg) a klasická malá plynová bomba (5 kg). Obe bomby máme na sklade, ale z bezpečnostných dôvodov je nutné si ich vyzdvihnúť osobne v našej kamennej predajni.

plynovy gril campingaz

V prípade, že budete mať o plynový gril Campingaz naďalej záujem, alebo keby ste mal nejaké ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Na tieto účely môžete využiť našu zákaznícku linku, ďalej nám svoje otázky môžete posielať prostredníctvom kontaktného online formulára na našich webových stránkach alebo nás môžete navštíviť v našej predajni Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy), kde môžete všetko osobne prebrať s jedným z našich odborných poradcov.

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít