AKÁ JE SPOTREBA BRIKIET BRADLEY PRI ÚDENÍ?

Dobrý deň, chcem si zaobstarať elektrickú udiareň Bradley Smoker a zaujímalo by ma, ako dlho vydržia brikety na údenie? Napríklad keď údim bravčové pliecko 10 alebo 12 hodín, koľko budem potrebovať brikiet? Vďaka
30.11.2021 Marek S.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu otázku. Spotreba brikiet na údenie pri domácich udiarňach Bradley je štandardne 3 brikety na jednu hodinu. Systém posuvu brikiet automaticky každých 20 minút posunie ďalšiu briketu do generátora dymu.

Avšak tento počet nie je pevný. Záleží na type udiarne a teplote pri ktorej údite. Pri základnom modeli domácej udiarne Bradley Original je tento stav pevný a nemožno ho nijako regulovať, avšak ešte je tu model udiarne Bradley Smoker Digital. Pri týchto modeloch je digitálna riadiaca jednotka, ktorá Vám umožňuje regulovať a nastaviť si údenie aj spotrebu brikiet podľa chuti a potreby. Máte možnosť zapnúť generátor dymu a vykurovaciu špirálu vnútri udiarne zvlášť. V praxi to znamená, že si môžete nastaviť prvé tri hodiny údenia pomocou generátora dymu, ďalšie dve hodiny iba vykurovaciu špirálu na udržanie konštantnej teploty, a na záver znovu generátor dymu. Všetko je vo Vašich rukách.

udiareň bradley

V prípade, že budete chcieť ďalšie informácie k udiarňam alebo údeniu, alebo keby ste sa chceli opýtať na niečo iného, neváhajte a obráťte sa na nás. Môžete volať na našu zákaznícku linku, ďalej je vám na našich webových stránkach k dispozícii kontaktný online formulár alebo sa za nami môžete vydať do našej kamennej predajne Vladeko v Tachloviciach. Tu sa môžete s prípadnými otázkami obrátiť na jedného z našich technických poradcov.

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít