ZÁHRADNÝ PLYNOVÝ GRIL ALEBO GRIL NA CESTY? POZRITE SA NA NOVÚ PLANCHU PIT BOSS!

Aj keď počasie vonkajšiemu grilovaniu ešte nepraje, radi by sme Vám predstavili novinky tohtoročnej grilovacej sezóny a tými sú plynové grily Ultimate Griddle Plancha od amerického výrobcu Pit Boss. Grily Plancha s veľkou liatinovou doskou sú neuveriteľne populárne po celej Amerike a teraz sa už môžu tešiť obľube aj v Slovenskej republike.

Modely plynových grilov Pit Boss:

plancha pit boss

A čo robí z týchto grilov takú skvelú voľbu pre vaše grilovanie? V prvom rade je to masívna liatinová doska, ktorá je skvelá na prípravu mäsa, burgerov, morských plodov, klobás, a dokonca aj sladkých jedál ako sú palacinky alebo lievance! Či už plánujete malú oslavu alebo veľkú grilovačku, tieto planchy Vám umožnia grilovať vďaka niekoľkým horákom veľa jedál naraz.

plynový gril plancha pit boss

A čo údržba? Jednoduché! Špeciálnou špachtľou ľahko odstránite pripečenú mastnotu a nečistoty z liatinového povrchu. Grilovacie šťavy potom odtekajú do malého plechového kalíška, ktorý sa ľahko vyberie a vyprázdni.

plynový gril plancha pit boss

Ďalšou výhodou je, že tieto plynové grily sú ideálne pre tých, ktorí majú obmedzený priestor. Malé rozmery a silný výkon robia z Plancha Pit Boss skvelú alternatívu pre balkóny a terasy, ale aj na letnú dovolenku alebo výlety k vode.

plynový gril plancha pit boss

Plynové grily Plancha sa ale osvedčia aj v iných situáciách. Napríklad minimálne nároky na údržbu a veľkokapacitná grilovacia plocha robia z Planchy ideálny gril na stánkový predaj. Na napájanie sa používajú plynové bomby. Plynový gril Ultimate Griddle Plancha si spolu s ďalšou cca stovkou grilov a udiarní môžete prezrieť na vlastné oči v našej kamennej predajni v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou pri Prahe).

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít