Veľtrh SPOGA+GAFA 2019 v Kolíně nad Rýnem bol plný grilov

Ako každý rok, aj tento sme sa vybrali do Kolína nad Rýnom na veľtrh Spoga+Gafa, kde sme pre Vás chceli získat čo najviac informacií o novinkách, ktoré sa aktuálne pripravujú a ktoré najdete začiatkom budúcej sezóny v ponuke našeho obchodu.

Na tohtoročnom veľtrhu bolo videt, že grilovanie ako životný štyl je neustále na vzostupe. Veľtrh pozostává z deviatich hal, kde celé dve haly boly venované iba grilom a ich príslušenstvu, čo zaisto o niečom vypovedá. V tomto roku tu takmer nebolo k videniu kotlové grily, ale u plynových grilov boly zmeny a inovacie vidieť na každom kroku. Velké zastoupenie tu mali teraz grily Monolith, Campingaz, zelené vajíčko Big Green Egg a Napoleon, ktorý sem prišiel predstaviť obmenu rady Rogue a vätšiu voľnosť vo výbere farby podsvietenia ovládacích prvkov. So svojou troškou do mlýna prišli i značky udiareň Borniak, Bradley a Mastrerbuilt.

Veletrh GAFA 2019

Veľkým prekvapením bola minimlná účast spoločnosti Weber, ktorý ako líder na trhu grilovania zaspal na vavrínoch a na veletrhu mal len pár stankov, ve ktorých premietal staré, nezaujímavé, propagačné videa grilov Pulse a Genesis II. Dominantou každého stanu bolo umiestenie nejakej veci, ktorá sa úzko spojuje s Weber grilováním. Preto nás velmi prekvapilo velké akvárium naplnené až po okraj drevenými peletami. Že by Weber chystal nový peletový gril?

Naším obľúbencom sa stal malý prenosný gril Monolit Icon, ktorý aj cez svoju velikosť dokáže neuveriteľné veci. Páčila sa nám možnosť tohto drobčeka rozšíriť o veľkú grilovaciu dosku, ktorá výrazně presahuje cez okraj grilu. K tejto doske si môžete dokúpiť wok sadu, ktorou si opäť výrazne rozšírite spektrum možností využitia grilu.

Veletrh Gafa 2019

Na veľtrhu bola prestavena i nová značka prislušenstva pre grilovanie, ktorú Vám predstavíme v najbližšom čase a ich výrobky pripravujeme pre našich zákazníkov už na tohtoročné Vianočné sviatky. Budú to ideálne dárčeky pre všetkých, ktorý milujú klasické grilovanie na otvorenom ohni, avšak s veľmi kvalitnou výbavou.

veletrh-foto-0005
veletrh-foto-0002
veletrh-foto-0001
veletrh-foto-0006
veletrh-foto-0008

Aktuality

Archív aktualít