STOLNÝ PELETOVÝ GRIL PIT BOSS? MÁME SKLADOM!

Grilovanie je obľúbená činnosť Slovákov od jari až do jesene, a čo sa týka napríklad keramických grilov aj celoročne. Čo Slovák, to názor, a preto každý z nás rád griluje na niečom inom – či už sa jedná o plynový gril, elektrický, na drevené uhlie alebo robustné železné ohnisko. Od minulého roka výrazne vzrástla obľuba grilovania na peletových griloch. Nie každý však má tú možnosť umiestniť tento robustný kúsok niekam v rámci svojho bývania.    

stolný peletový gril pit boss

Výrobca peletových grilov Pit Boss preto pamätal aj na ľudí, ktorí by radi grilovali na peletovom grile na balkóne či menšej terase. Stolný peletový gril PitBoss Navigarot 150 má rozmery 68 x 38 x 47 cm a hmotnosť "iba" 19,7 kg. Pri tejto veľkosti Vám gril môže bez problémov robiť aj spoločníka na cestách či v kempe.                                  

stolný peletový gril pit boss

Gril sa ovláda, rovnako ako ostatné grily PitBoss, pomocou digitálneho panelu a teplotu vo vnútri mäsa Vám navyše pomôže ustrážiť jedna teplotná sonda do mäsa.

stolný peletový gril pit boss

Zásobník má kapacitu 2,3 kg, čo Vám na jednu aj dve grilovačky bohato vystačí.          

stolný peletový gril pit boss

Rovnako ako u jeho väčších bračekov môžete aj v tomto grile využiť možnosť grilovania priamou alebo nepriamou metódou.

stolný peletový gril pit boss

Rovnako ako ostatné peletové grily Pitboss, aj tento môžete vidieť vystavený na našej predajni v Tachloviciach. Príďte sa pozrieť. Budeme sa tešiť!

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít