Prvý tohtoročný kurz grilovania na griloch Big Green Egg!

Tiež ste sa už nemohli dočkať začiatku jari ako my? Prvé jarné dni sme využili na to, aby sme Vás pripravili na grilovaciu sezónu, ktorá začne čo nevidieť. Včera sme si užili prvý tohtoročný kurz grilovania na griloch Big Green Egg s BGE certifikovaným šéfkuchárom Daniilom Gorovojom. Ak ste túto udalosť zmeškali, nezúfajte! Ďalší kurz sa koná už 5.5.2022 od 14:00 hod.  

Počasie bolo krásne, slniečko svietilo až do večera, steaky boli šťavnaté, buchty nadýchané a nálada výborná! Presvedčte sa sami na fotkách!  

kurz grilování na BGE   

Počas kurzu si môže každý z účastníkov vyskúšať ako správne a efektívne používať keramický gril Big Green Egg. Jedná sa o komplexný kurz, takže si vyskúšate všetko od vykúrenia grilu cez grilovanie, barbecue až po pečenie. Na záver príde reč aj na to, čo s takým keramickým grilom urobiť po grilovaní a ako ho udržiavať, aby si dlho zachoval svoju funkčnosť a vzhľad.

kurz grilování na grilech big green egg

K dispozícii bolo niekoľko grilov rôznych veľkostí. Ak o grile Big Green Egg ešte len uvažujete, máte skvelú príležitosť zistiť, ktorý z grilov sadne práve Vám. Všetky veľkosti grilov boli na mieste k dispozícii, či už v rámci kurzu, alebo v našom showroome.  

kurz big green egg

Dan účastníkom kurzu tiež prezradil niekoľko užitočných tipov na varenie a niekoľko osvedčených receptov zo svojej dielne.    

kurz big green egg

kurz big green egg

kurz big green egg

kurz big green egg

kurz big green egg

kurz big green egg

kurz big green egg

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít