Pizza na grile? Žiadny problém

Myslíte si, že dokonale upečená pizza s tenučkým chrumkavým cestíčkom sa dá urobiť len v tradičnej poctivej peci, alebo aspoň v rúre? Veľký omyl. S našimi pizza kameňmi si urobíte dokonale prepečenú pizzu aj na svojom záhradnom grile.  

Koniec pizzerií na Slovensku?

Pizza kamene sú jedinečným doplnkom pre kotlové, plynové i elektrické grily Weber, vďaka ktorému si budete môcť kedykoľvek dopriať pravú taliansku pizzu bez toho, aby ste museli vyraziť do najbližšej pizzérie. Pizza kamene je možné naviac využiť nielen na prípravu tradičného talianskeho pokrmu, ale s rovnakým úspechom na nich môžete piecť slané i sladké koláče.  

Malé aj veľké, guľaté aj hranaté

V našej ponuke nájdete pizza kamene pre všetky druhy grilov Weber, s výnimkou malých cestovných grilov Go-Anywhere na plyn a na drevené uhlie. Je teda jedno či máte malý alebo veľký gril, z našej ponuky pizza kameňov si vždy vyberiete ten pravý. Môžeme vám ponúknuť keramické pizza kamene v rôznych veľkostiach, ďalej kamene na pizzu s odolného cordieritu, kamene vybavené kovovými držadlami pre ľahšiu manipuláciu a tiež špeciálne hranaté kamene na pizzu. Každý si vyberie a na každého sa dostane.

Pizza kamene z našej ponuky

3
img-0177-fancybox
img-0169-fancybox
5
img-0189-cmsmain
4
pizza-a-fancybox
img-0190

Aktuality

Archív aktualít