Nový Weber Master-Touch alebo červená vpred

Ten gril upúta vašu pozornosť sotva o neho zavadíte kútikom oka. Kotlový gril Weber Master-Touch GBS oblečený do elegantného červeného kabátika je skrátka neprehliadnuteľný. Už čoskoro sa s ním budete môcť zoznámiť osobne v našej predajni.  

Červená mu sekne

Hoci za sebou nemáme ani polku septembra, už teraz sme pre vás na tohtoročné Vianoce pripravili jednu naozaj špeciálnu novinku. Na vianočné darčeky nie je nikdy dosť skoro. A tak sa už teraz môžete začať tešiť na limitovanú edíciu tradičného kotlového grilu Master-Touch GBS, tradičnej vlajkovej lodi značky Weber, v diabolsky elegantnom červenom prevedení.  

Výkon, výbava, výzbroj – všetko zostalo pri starom

Červená farba je ale jedinou zmenou, ktorou Weber Master-Touch prešiel. Inak sa môžete tešiť na starý dobrý Master-Touch, ako ich poznáte. Proste veľký kotol, spoľahlivý výkon, vyšperkovaný zásobník na popol a hlavne veľký rošt, na ktorom ugrilujete hromady jedla. Ako býva u Master-Touch zvykom, stred roštu je vyberateľný a namiesto neho možno do grilu nasadiť stojan na kurča, kameň na pizzu, liatinovú mriežku Sear Grate na grilovanie steakov a ďalšie komponenty z kolekcie príslušenstva Weber GBS.  

V decembri v našom Weber Worldu

Ak sa chcete s fešáckym Master-Touch zoznámiť osobne, stačí keď v decembri zavítate do našej predajne Weber World Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou pri Prahe), kde budeme mať v priebehu posledného mesiaca tohto roka gril vystavený v plnej paráde.

img-7403
img-7423
img-7422
img-7409
img-7410
img-7413
img-7404
img-7414
img-7416
img-7417
img-7427
img-7440