Najlacnejší veľký gril s GBS roštom je tu

Až doteraz bol grilovací GBS rošt, ktorý umožňuje využitie príslušenstva Weber GBS, výsadou hlavne veľkých plynových grilov a malej skupinky prémiových grilov na drevené uhlie. Teraz sa GBS rošt stane bežným štandardom aj u zástupcu jednoduchších grilov – predstavujeme Vám Weber gril na drevené uhlie Bar-B-Kettle GBS 57 cm!

Bar-B-Kettle GBS? Najľahšia cesta k pestrému grilovaniu

Bar-B-Kettle GBS 57 cm je klasický kotlový gril na drevené uhlie od firmy Weber avšak vybavený špeciálnym roštom GBS. Tento grilovací rošt s vyberateľným stredom, ktorý je napríklad neoddeliteľnou súčasťou nášho najpredávanejšieho grilu Master Touch GBS, je dokonalým prostredníkom pre pestré a originálne grilovanie. Stred roštu je totiž možné vybrať a nahradiť ľubovoľným príslušenstvom Weber GBS, medzi ktoré patrí napríklad liatinový hrniec, stojan na kurča, kameň na pizzu a pod.
Vďaka tomuto rozšíreniu sa z inak vcelku obyčajného Bar-B-Kettle stane gril schopný pripraviť takmer akékoľvek jedlo, ktoré by ste si inak trúfli uvariť max. raz za čas v klasickej interiérovej kuchyni. Weber gril na drevené uhlie Bar-B-Kettle GBS stojí 179,99 eur a v našom internetovom obchode ho nájdete pod katalógovým číslom 1331004. Gril máme aktuálne skladom a môžete si ho pozrieť na vlastné oči v našej predajni Weber World Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97.

img-9876
img-9917
img-9867
img-9910
img-9926