Master Touch Slate Blue - starý známy v peknej modrej

Pýtať sa, či poznáte náš najpredávanejší gril, s ktorým vyvádzal pred zrakmi miliónov divákov aj notoricky známy kuchár Zdeněk Pohlreich, je ako nosiť drevo do lesa. Ale videli ste už niekedy Master-Touch v elegantnom, modrom kabátiku?  

Exkluzívny dizajn

Obľúbené kotlové grily Weber Master Touch GBS sa už niekoľko rokov vyrábajú v niekoľkých rôznych farebných variáciách. Okrem obligátneho čierneho grilu sa môžete stretnúť aj so šedým a krémovým Master Touch. A pretože Master Touch nepristanú len konzervatívne odtiene, môžete naraziť aj na oveľa divokejšie farby. Vďaka limitovaným edíciám ste si v posledných niekoľkých sezónach mohli urobiť radosť tiež žiarivo červeným a tehlovo červeným Master Touch, v období Vianoc sa predával Master Touch v medenom odtieni. V neposlednom rade sme pre vás vo vlastnej réžii nechali vyrobiť aj Master Touch s unikátne maľovanými poklopmi. Takže bolo vždy z čoho vyberať. No a teraz sa môžete tešiť na ďalší prírastok do rodiny farebných grilov Master Touch. Predstavujeme vám Master Touch Slate Blue, špičkový kotlový gril v osviežujúcej modrej farbe!  

Starý dobrý Master Touch

Pekný modrý kabátik je jedna vec, ale ako je na tom Master Touch Slate Blue po praktickej stránke? Žiadnen strach. Je to stále ten starý dobrý Master Touch, ako ho poznáte. Čo sa týka výkonu, základného vybavenia a užívateľského rozhrania, je na tom Master Touch Slate Blue rovnako dobre, ako ostatné kotlové grily tohto typu. Master Touch Slate Blue má veľký kotol a vysoký poklop s termosondou, čo oceníte hlavne vo chvíľach, keď sa rozhodnete grilovať niečo väčšieho než plátok mäsa, napríklad celé kurča, bravčové koleno, alebo rôzne pečené. Ako všetky ostatné Master Touch má aj model Slate Blue v základnej výbave grilovací rošt s vymeniteľným stredom, umožňuje využívať gril aj na prípravu takých jedál, ktoré by ste si inak spojili výhradne s klasickou domácou kuchyňou. Stred roštu možno totiž nahradiť rôznymi doplnkami z kolekcie príslušenstvo Weber GBS, medzi ktorými nájdete napríklad liatinový hrniec aj s pokrievkou, kameň na pizzu, stojan na kurča alebo napríklad ázijskú wok panvicu. S takými doplnkami môžete na svojom grile uvariť guláš, upiecť pravú neapolskú pizzu a na nízkej liatinovej panvici zvládnete pripraviť napríklad omeletu, lievance, alebo palacinky. Radosť vám urobí aj dômyselne vyriešený systém zachytávania popola a jeho vypratanie. Pod grilovacou vaňou je veľký zásobník na popol s dvoma páčkami. Zatiahnutím za jednu páčku otvoríte prieduchy a popol z brikiet nahromadený vo vani sa presunie do zásobníka. Ďalšou páčkou vyberiete zásobník z grilu, vysypete ho a rovnako ľahko vrátite naspäť pod gril. Proste rovnaká pohodička ako u ostatných Master-Touch.

img-9012
img-9021
img-9016
img-9025
img-9018
img-9028
img-9056
img-9019
img-9030
img-9022