Keď jeden gril nestačí

Slovenská záľuba v grilovaní sa v priebehu posledných rokov rapídne zvýšila a zatiaľ nič nenasvedčuje tomu, že by sa na tom malo niečo meniť. Skôr naopak. Ako dôkaz stále rastúcej popularity grilovania v SR môže poslúžiť veľmi neobvyklá objednávka, ktorú sme nedávno prijali. Jeden skalný fanúšik grilovania si u nás objednal neskutočných 34 grilov Smokey Joe Premium.

Tomu sa už hovorí nadšenie pre grilovanie! Kuriózna objednávka

Úprimne vyznávame, že toľko grilov sme na jednu adresu ešte neposielali. Našťastie máme v našom tachlovickom Weber Worldu Vladeko dobre zásobený sklad, takže sme mohli nezvyčajnému prianiu nášho zákazníka vyhovieť, vrátane požiadaviek na farby. Celkovo sme tak zabalili a vyskladali na paletu 14 modrých grilov Smokey Joe Premium, 18 krémových a dva dymovo šedé.

Škola grilovania? Festival grilovania alebo veľká rodina? Kto vie?

Pri vybavovaní objednávky nás tiež prirodzene napadlo, na aké účely bude partia 34 grilov Smokey Joe slúžiť. Otvorí si snáď ich nový majiteľ školu grilovania? Obdaruje cestovnými grilmi všetky skautské oddiely v republike? Má rozvetvené príbuzenstvo a nerád vymýšľa vianočné darčeky? Ťažko povedať. Ale rozhodne platí, že nech už majú grily slúžiť komerčným, edukatívnym alebo akýmkoľvek účelom, prajeme ich novému majiteľovi veľa zdaru a spokojnosti a tešíme sa na ďalšie podobné objednávky.

smokey-joe-a-original-kettle-003
1
p1070294
6
p1070295
smokey-joe-a-original-kettle-002
2
5
smokey-joe-a-original-kettle-001