GRIL NA DREVENÉ UHLIE NAPOLEON S LUXUSNÝM VZHĽADOM PLYNOVÉHO GRILU!

Ďalšou novinkou, teraz na konci grilovacej sezóny, na našej predajni v Tachloviciach je luxusný gril na drevené uhlie v celonerezovom prevedení od kanadského výrobcu grilov Napoleon.

gril napoleon charcoal professiona pro605

Túžite po grile na drevené uhlie, ale prídu Vám vzhľadovo všetky rovnaké, čierne, posmaltované? Poďte sa s nami pozrieť na gril Napoleon Charcoal Professional Pro 605! Na prvý pohľad gril zaujme vzhľadom, ktorý je typický pre plynové grily. Nenechajte sa však oklamať! Pod masívnymi liatinovými roštami WAVE nájdete palivové koše na umiestnenie dreveného uhlia či grilovacích brikiet.

gril napoleon charcoal professional

Palivové koše sú navyše výškovo nastaviteľné. Ľahkým posunutím páčky môžete úplne jednoducho zmeniť priame grilovanie na metódu grilovania Low and Slow.

gril napoleon charcoal professional

A že radi opekáte na ražni za pomoci grilovacích ihiel? S týmto grilom to bude hračka! Do zadnej časti grilovacej vane je možné úplne ľahko umiestniť „infra“ horák, ktorý v tomto prípade opäť naplníte rozžeraveným dreveným uhlím, do vopred pripravených držiakov umiestnite otočný ražeň a môžete sa pustiť do toho pravého ražnenia.

gril napoleon charcoal professional

Gril si opäť môžete prezrieť na našej predajni grilov a udiarní v Tachloviciach!

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít