Do novej sezóny s novými Spiritmi

Tohtoročná grilovacia sezóna skončila len nedávno, ale už teraz máte pádny dôvod tešiť sa na tú ďalšiu. V novom roku bude na trh uvedená zbrusu nová kolekcia plynových grilov Weber Spirit II. Celkom sa môžete tešiť na tri nové modely obľúbeného plynového grilu, a síce na Weber Spirit II E-210 GBS, Weber Spirit II E-320 GBS a ten istý model v elegantnom nerezovom prevedení Weber Spirit II S-320 GBS.  

Čo je nové u Spiritov?

plynovy-gril-spirit-II-e-210-gbs

Kolekcia plynových grilov Spirit II prichádza hneď s niekoľkými zásadnými inováciami. Jednou z nich je obohatenie grilov Spirit o prípojku pre termosondu iGrill 3 zabudovanú do pravého bočného pultíka. Všetky grily z novej kolekcie Spirit II budú tiež najnovšie vybavené liatinovým roštom GBS s vyberateľným stredom, ktorý umožňuje na grile používať všetky doplnky z kolekcie príslušenstvo Weber GBS.

weber-gril-spirit-ii-e-210

Patrí medzi ne napríklad kameň na pizzu, stojan na kurča alebo rôzne liatinové riady. Zmenilo sa aj prevedenie úložného priestoru pod grilovacou vaňou. U starších modelov bol úložný priestor riešený rôznymi spôsobmi. Niektoré modely mali pod grilom skrinku s dvierkami, iné Spirity mali v prednej časti úložného priestoru plastový kryt, zadnú časť mali odkrytú.

spirit-II-e-210-gbs
Grily z novej kolekcie Spirit II budú mať všetky pod grilovacie vane iba jednoduchú poličku prístupnú zo všetkých strán. Výhodou je tiež masívnejšia konštrukcia a pevnejšie kolieska. Nová kolekcia plynových grilov Weber Spirit II dorazí do nášho Weber Worldu Vladeko začiatkom budúceho roka. Okrem nových grilov sa môžete tešiť aj na bohaté príslušenstvo ku Spiritom II, zahŕňajúce napríklad ochranné obaly, liatinové grilovacie dosky, otáčacie špízy a rad ďalších zaujímavých doplnkov, s ktorými si môžete uľahčiť a spríjemniť vaše grilovanie.

Aktuality

Archív aktualít