Ďalší prírastok do rodiny farebných grilov – Master Touch Warm Grey

Je to sotva mesiac, čo sme vám predstavili dva nové farebné Master Touche a už tu máme ďalší. Po odtieňoch Spring Green a Slate Blue máme tú česť vám predstaviť Master Touch Warm Grey v decentnom, ale elegantnom šedom odtieni.  

Master Touch tak ako ho poznáte

Čo do výkonu, vybavenia a možností využitia je na tom model Warm Grey rovnako ako ostatné kotlové grily Master Touch. Gril má klasický guľatý kotol s vysokým poklopom a tri podperné nožičky vybavené dvoma veľkými kolieskami pre ľahšiu manipuláciu s grilom. V poklope je zabudovaná termosonda s ciferníkom, ktorá priebežne ukazuje, na koľko stupňov Celzia je gril rozpálený. Vďaka tomu môžete ľahko sledovať teplotu a v prípade potreby ju regulovať pomocou vetracích prieduchov. Poklop je dosť vysoký, takže na rošte sa dajú grilovať aj väčšie kusy mäsa. Či už rôzne pečienky, rolády, alebo napríklad bravčové koleno, či celú hydinu. Master Touch Warm Grey je vybavený grilovacím roštom GBS s vymeniteľným stredom, ktorý je možné nahradiť liatinovým hrncom, panvicou a ďalším liatinovým riadom. Ďalšími doplnkami z kolekcie príslušenstvo Weber GBS sú napríklad kameň na pizzu, alebo stojan na kurča. Pre ľahšiu údržbu je gril vybavený veľkým zásobníkom na popol, ktorý je zo všetkých strán chránený, takže ani pri silnom vetre sa popol nerozfúka po záhrade. Zásobník je možné z grilu pomocou páčky ľahko vybrať a po vyprázdnení rovnako ľahko vrátiť na svoje miesto pod grilovacím kotlom.

Príďte sa naň pozrieť

Ak by ste sa chceli na vlastné oči presvedčiť, ako nový Master Touch Warm Grey vyzerá naživo, nie je nič jednoduchšie, než sa vydať do nášho kamenného obchodu Weber World Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97, kde máme gril vystavený, spoločne s ďalšími farebnými variáciami grilu Master Touch GBS.

weber-skoleni-unor-2017-217
img-0493-fancybox
img-0494-fancybox
img-0495-fancybox
img-0497-fancybox
img-0501-fancybox
img-0502-fancybox
img-0503-fancybox
img-0505-fancybox
img-0491-fancybox