Ďalší farebný Master-Touch je tu – zelený Master Touch Spring Green

Je to len nedávno, čo sme vás informovali o celkom novom grile Master Touch v exkluzívnej modrej farbe a už tu pre vás máme ďalší vyparádený gril Master Touch v unikátnom farebnom prevedení. Predstavujeme vám Weber gril Master Touch Spring Green v príjemne osviežujúcej zelenej farbe.  

Ďalší prírastok do unikátnej kolekcie farebných grilov

Weber Master Touch Spring Green je sýtozelený gril na drevené uhlie, ktorý de facto nadväzuje na svojho predchodcu Master Touch Slate Blue a rozširuje tak našu absolútne unikátnu kolekciu farebných grilov Master Touch, ktorú vám nikde inde neponúknu, ako v našej predajni Weber World Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy). Stále pestrejšia paleta farebných grilov umožňuje vybrať si odtieň presne podľa vkusu a nátury. Nová pastelovo zelená farba, ktorá zdobí poklop a kotol grilu Master Touch Spring Green je ideálnou alternatívou za decentnejší odtieň modrého grilu Master Touch Slate Blue či za sýtočervenú farbu grilu Master Touch Red.

Spring Green vie to isté čo všetky Master-Touche

Po výkonnostnej a technologickej stránke je model Spring Green rovnako ako Weber gril State Blue dokonale vybaveným grilom na drevené uhlie so všetkým, čo má správny Master Touch mať. To znamená, že nechýba veľký GBS rošt s vymeniteľným stredom, ktorý umožňuje používať doplnky z kolekcie príslušenstva Weber GBS, ďalej špeciálny zásobník na popolník One-Touch, termosondu v poklope a ďalšie vychytávky.

img-9079
img-9080
img-9081
img-9082
img-9084