Ako vyzerá maximálny komfort? Ako naše vonkajšie kuchyne pre grily Weber Genesis

Varenie pod šírym nebom, to je jedným slovom paráda. Len si to predstavte, je leto, ste na vzduchu, svieti slniečko, do nosa sa vám nevalí puch z digestora a vy sa tak môžete sústrediť len na svoj výkon. Všetko, čo k vareniu potrebujete, máte pekne po ruke a neunavujete sa odbiehaním "pre niečo" do domu. Proste pohodička. A túto pohodičku si teraz môžete dopriať aj u vás na záhrade, a to s našou vonkajšou kuchyňou z opaľovaného smrekového dreva, ktorú vyrábame pre plynové grily Weber E-310, ale aj pre ďalšie modely z tejto rady.

Tri praktické skrinky

Naše vonkajšie kuchyne Masiv pre plynové grily Weber Genesis vyrábame z masívneho ihličnatého dreva s exkluzívnym opaľovaným zdobením. Súčasťou vonkajšej kuchyne je veľká drevená pracovná doska a tri skrinky s dvierkami. Najväčšia je prostredná skrinka a umožňuje dostať sa do útrob grilu, čo sa hodí napríklad pri čistení grilu, vyprázdňovaní misky na tuk a grilovacej šťavy, alebo keď budete chcieť vymeniť prázdnu plynovú bombu za plnú. Ľavá skrinka je o niečo väčšia ako pravá a možno ju využiť na ukladanie rôznych grilovacích pomôcok a doplnkov ku grilu. Najmenšia pravá skrinka je zasa prispôsobená tak, aby sa do nej vošla malá aj veľká plynová bomba.

Vonkajšia kuchyňa šitá na mieru vášmu grilu

Ako sme už uviedli, štandardne vyrábame vonkajšie kuchyne pre plynové grily Weber Genesis II E-310. Ak by ste ale chceli osadiť vonkajšiu kuchyňu väčším grilom, dokážeme pre vás vyrobiť aj drevenú vonkajšiu kuchyňu v individuálnych rozmeroch aj pre ďalšie plynové grily z kolekcie Weber Genesis II. Stačí nás kontaktovať na mailovej adrese obchod@vladeko.cz alebo priamo v našej predajni Weber World Vladeko a jeden z našich technikov s vami špeciálny zákazku na vonkajšie kuchyňu od A do Z preberie a zodpovie všetky vaše prípadné otázky.

Vonkajšia kuchyňa s luxusnou kamennou doskou

Ak by ste chceli komfortnosť svoje vonkajšie kuchyne ešte navýšiť, máte jedinečnú možnosť doplniť gril osadený drevenými skrinkami o luxusnú pracovnú dosku z robustného prírodného kameňa. Vďaka nej získa vaša vonkajšia kuchyňa veľkú, ľahko udržiavateľnú pracovnú plochu, ktorú pri grilovaní neprepálite ani keby ste sa rozkrájali. Kamenná pracovná doska tiež zosilní rustikálny nádych vonkajšej kuchyne a pridá jej na robustnosti, vďaka čomu bude ešte viac vynikať a stane sa akýmsi stredobodom vašej záhrady, kde bude naozaj radosť grilovať.

Príďte sa k nám pozrieť


Ak vás naše vonkajšie kuchyne zaujali, ale chceli by ste si ich najskôr trochu ohmatať, nie je nič jednoduchšie. V našej kamennej predajni Weber World Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou pri Prahe) máme takú vystavenú, takže si ju môžete kedykoľvek dôkladne prehliadnuť a s prípadnými otázkami sa môžete obrátiť na jedného z našich odborných poradcov, ktorý vám bude po celú dobu vašej návštevy pomáhať.

p1080698
p1080702
p1080703
p1080704
p1080705
p1080706
p1080707
p1080708
p1080709
p1080710
p1080711
p1080712